DEWALT Bordrundsav - 230V Kompakt DWE7485-QS
Varenummer: 231570
kampagnebillede
{{discount}}
{{discount}}
Thumbnail
Kompakt og kraftfuld DEWALT bordrundsav med kulløs 230V motor, der sikre høj ydelse uanset om du skærer i byggeplader eller træ.
Beskyttelsesbøjlerne sikrer bordsaven mod slag ved fald.
Producent: DEWALT
BORDSTØRRELSE: 485 x 485 mm CENTERHUL: 30.0 mm DYBDE: 605.0 mm HASTIGHED, UBEL.: 5800.0 rpm HØJDE: 330.0 mm KLINGEDIAMETER: 210.0 mm LÆNGDE: 605.0 mm MAKS. LÆNGDESKÆREKAPACITET [HØJRE]: 622.0 mm MAKS. LÆNGDESKÆREKAPACITET [VENSTRE]: 318.0 mm MAKS. SKÆREDYBDE V. 45°: 45.0 mm MAKS. SKÆREDYBDE V. 90°: 65.0 mm STRØMFORSYNING: Med ledning VÆGT: 22.0 kg